Váchal Josef (Milaveč 1884 - 1969 Studeňany)
Mému mistru, signováno vpravo dole tužkou J. Váchal, barevný dřevoryt/papír, 15 x 10 cm, sklo, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 5.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |